Режим роботи магазину :

ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Кольорові олівці і фломастери

07 Червня 2021, Пн

Історія фломастерів і кольорових олівців:

Малювання — це корисне та зрозуміле заняття не тільки для дітей, але й для дорослих. Воно допомагає розслабитися, відволіктись від повсякденних турбот, проявити фантазію та творчі здібності. В процесі малювання відбувається підсвідома кольорова терапія, що гарно відображається на самопочутті та настрої. Найкраще всього, для малювання, обирати яскраві олівці та фломастери  —  так позитивний ефект буде набагато вищим. 

Історія олівця почалася приблизно 300 років тому. В графіт, який був дуже м'яким матеріалом, почали додавати глину. Саме тому існують олівці різних видів — чим більше в них глини, тим більшої твердості буде і сам олівець. Але суміш графіту з глиною дуже сильно бруднила руки і все навколо, саме тому йому зробили дерев'яний корпус. Раніше на виготовлення одного олівця йшло приблизно 3-5 днів. Рідку суміш графіту, глини та клею (клей потрібен щоб олівець краще ковзав по поверхні паперу і залишав рівномірний слід) заливали в дерев'яну паличку з отвором та випарювали до твердого стану. 

З часом люди шукали різноманітні способи покращити виробництво саме тому з'явилися олівці в пластику, механічні олівці в металевому корпусі та улюблені малюками — яскраві воскові олівці. 

А ось перший прототип фломастеру використовувався ще в Стародавньому Єгипті. Мідний корпус з тростинкою, яка була пропитана чорнилом, був знайдений при розкопках гробниці Тутанхамона. В 1942 році японська компанія представила виріб схожий на виріб єгиптян  —  трубочка з чорнилом мала спеціальний накінечник, який забезпечував рівномірне витікання чорнил. Та він мав свої недоліки  —  фетр, який використовували для виробництва накінечників, швидко забивався чорнилом, засихав і дивовижне “вічне перо” перестало виконувати свою безпосередню функцію. 

З часом конструкція фломастеру була покрашена і він створив серйозну конкуренцію всім видам кольорових кулькових ручок. Пишущий стержень може бути будь-якого діаметру, а кількість відтінків та кольорів збільшується з кожним роком. При цьому, технологія виготовлення фломастерів набагато легша, ніж технології виробництва кулькових ручок чи навіть олівців. 

Сучасний ринок України пропонує величезний вибір олівців та фломастерів для будь-яких потреб людини. В нашому магазині представлені олівці і фломастери для художників та школярів. А також унікальна антебактеріальна підбірка канцелярії від іспанського виробника Milan, для тих хто піклується про свою безпеку та здоров'я.

Пропонуємо вам підбірку найбільш актуальних товарів цього сезону, а щоб переглянути весь асортимент переходьте за посиланням.

Рекомендовані товари

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Наші сильні сторони
Зручна доставка! Власна логістика + Нова пошта. Детальніше>>
Найнижчі ціни! Зручні умови оплати. Детальніше>>
Гарантія якості! 14 днів на обмін товару. Детальніше>>
Надійний постачальник! Більше 15ти років досвіду. Детальніше>>