Режим роботи магазину :

ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Грамоти та дипломи від КанцСервіс

19 Травня 2021, Ср

 Традиція нагороджувати грамотами, дипломами та похвальними листами увійшла в наше життя з незапам'ятних часів. Гарно оформлений документ є доказом успіхів навчанні чи спорті, професійній діяльності і приносить моральне задоволення своєму власнику, мотивуючи його на нові досягнення.

Почесні грамоти та дипломи різних рівнів вручаються за особливі досягнення, перемоги в конкурсах, олімпіадах та спортивних змаганнях. Відзначають такими документами учнів та випускників, приватних осіб та компанії, що досягли значних успіхів в роботі чи навчання, а також зробили вагомий вклад в розвиток культури, спорту чи інших галузей. 

Дипломи для нагородження мають стандартну форму і порядок заповнення, а текст може бути офіційним, діловим і навіть жартівливим, в залежності від статусу заходу. Одержувачу грамоти чи диплому буде приємно отримати документ з індивідуальним неформальним текстом. Адже у кожної людини є позитивні якості, які підкреслюють її індивідуальність і коли ці риси будуть помічені та підкреслені оточуючими - це стане додатковим стимулом для подальших звершень.

Кінець травня та червень - час для останніх дзвоників та випускних в садочках, школах та університетах. За підсумками навчального року дипломами відзначають школярів та студентів. Грамота може бути вручена за відмінне навчання, за високі досягнення у вивченні окремих предметів та за призові місця у шкільних чи студентських олімпіадах. 

 Компанія КанцСервіс пропонує широкий вибір поліграфічної продукції високої якості - похвальні листи, грамоти та дипломи з класичним та оригінальним дизайном для будь-яких потреб та життєвих випадків. Щоб переглянути весь асортимент переходьте за посиланням. 

 

Рекомендовані товари

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Наші сильні сторони
Зручна доставка! Власна логістика + Нова пошта. Детальніше>>
Найнижчі ціни! Зручні умови оплати. Детальніше>>
Гарантія якості! 14 днів на обмін товару. Детальніше>>
Надійний постачальник! Більше 15ти років досвіду. Детальніше>>